Selena Gomez shkëlqen në këtë veshje të veçantë
Sharr Travel

Selena Gomez shkëlqen në këtë veshje të veçantë

Këngëtarja e njohur Selena Gomez, është idoli i miliona fansave gjithandej nëpër botë.


Me këngët e saj, 27 vjeçarja ka arritur të bëhet një nga personazhet më të ndjekura të rrjeteve sociale, transmeton Indeksonline.

Duke qenë e tillë interesimi për të nuk mungon, madje në secilën paraqitje të saj ajo merr gjithë vëmendjen e publikut.

Së fundmi, ajo ishte pjesmarrëse, një organizim që po mështeste organizatën e famshme për mbrojtjen e lirive dhe të drejtave individuale të amerikanëve.

Selena dukej për mrekulli në fustanin ngjyrë bakri, në Beverly Hills.

Aktorja dhe këngëtarja 27 vjeçare ishte caktuar të prezantojë një çmim në ngjarjen e ndërgjegjshme shoqërore, në të cilën morën pjesë ndër të tjera edhe Don Cheadle dhe Chrissy Metz.