Bebe Rexha e bën këtë gjest të pahijshëm para miliona fansave
Sharr Travel

Bebe Rexha e bën këtë gjest të pahijshëm para miliona fansave

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bleta Rexha apo siç njihet ndryshe si Bebe Rexha, është një këngëtare mjaft e dashur për publikun.

Me këngët e saj ajo ka bërë për vete miliona fansa, shkruan Indeksonline.

Kjo ka bërë që Bebe të ndiqet nga miliona fansa hap pas hapi edhe nëpër rrjetet sociale.

Në paraqitjet e saj publike, ajo shquhet si një vajzë mjaft e ‘guximshme’ dhe nuk heziton të shfaqë format e saj trupore.

Madje së fundmi ajo ka bërë një gjest aspak të hijshëm, duke ngritur gishtat e mesit dhe duke publikuar këtë fotografi në Instagram, ku ndiqet nga 10 milionë fansa.