Ylli i ‘reggaeton’ i bën dhuratë të shtrenjtë Justin Bieberit
Sharr Travel

Ylli i ‘reggaeton’ i bën dhuratë të shtrenjtë Justin Bieberit

Justin Bieber u befasua me një dhuratë nga J Balvin.

Justin Bieber me anë të një fotografie që e publikoi në Instagram, tregoi se pranoi dhuratë një unazë nga J Balvin.

Në imazhin që e postoi në InstaStory,  këngëtari ka shkruar “Faleminderit për unazën J Balvin.

Për ndryshe, Justin Bieber dhe Hailey Baldwin ka pak kohë që kurorëzuan dashurinë me martesë, duke organizuar dasmë, ku kishin ftuar emra të njohur. /lajmi.net/