Pak ditë pasi bëri publike lidhjen, këngëtarja njofton shtatzëninë?
Sharr Travel

Pak ditë pasi bëri publike lidhjen, këngëtarja njofton shtatzëninë?

Demi Lovato publikoi një fotografi në Instagram ku dukej sikur ishte shtatzënë. Në fakt, ajo po xhironte sezonin final të “Will & Grace” ku ka rolin e Jenny.

“E vërtetë apo e rremë”, shkroi ajo në Instagram duke shtuar më pas hashtaget që zbulojnë gjithçka fshihet pas videos.

Këngëtarja ka vetëm pak kohë që ka bërë publike lidhjen e dashurisë me Austing Wilson dhe fansat do e donin një fëmijë nga ata të dy. Megjithatë, duket se kjo nuk është ende në planet e çiftit.