Pas Dua Lipës edhe Tyga do të performojë për herë të parë në Mumbai
Sharr Travel

Pas Dua Lipës edhe Tyga do të performojë për herë të parë në Mumbai

Reperi amerikan Tyga, do të performojë për herë të parë në Mumbai të Indisë në kuadër të festivalit Sunburn.

Tyga do të performojë para adhuruesve indianë më 29 nëntor.

“Kam pasur një përvojë të shkëlqyeshme në New Delhi vitin e kaluar. Por unë gjithmonë kam dashur të udhëtoj në Mumbai. Kam dëgjuar industrinë e muzikës hip hop është një nga të cilat duhet të kujdesem. Jam vërtet e entuziazmuar të marr pjesë në koncertin e arenës të Sunburn”, tha Tyga.

Në këtë festival kanë perfomuar edhe Katy Perry dhe Dua Lipa.