Hollywood-i i bashkon tre ikonat e bukurisë
Sharr Travel

Hollywood-i i bashkon tre ikonat e bukurisë

Kim Kardashian dhe Kourtney Kardashian ishin në mesin e të pranishmëve të yjeve ndërsa Victoria Beckham lansoi dje produktet e saj të fundit të bukurisë në LA.          

 Motrat u paraqitën aty sepse donin ta mbështesnin Victorian, shkruan Indeksonline.

Victoria shpërndau një foto në Instagram më motrat e famshme, duke festuar.

Një tjetër fytyrë e famshme në darkë ishte Rumer Willis, vajza e familjes mbretërore të Hollivudit Bruce Willis dhe Demi Moore