Shqipri Kelmendi publikon këngën e re
Sharr Travel

Shqipri Kelmendi publikon këngën e re

Këngëtari i mirënjohur, Shqipri Kelmendi ka publikuar këngë e re.

Këtë herë ai erdhi në bashkëpunim me reperin, Shaliani, shkruan Indeksonline.

Kënga e re mban titullin ‘Lulija’ dhe është shoqëruar edhe me videoklip e cila tashmë gjendet në kanalin zyrtar në ‘Youtube’