Bebe Rexha mbërrin në Shqipëri në mbështetje të të prekurve nga tërmeti
Sharr Travel

Bebe Rexha mbërrin në Shqipëri në mbështetje të të prekurve nga tërmeti

Bebe Rexha ka mbërritur në Shqipëri për të parë nga afër gjendjen pas tërmetit.

Ajo gjendet në fshatin Bubq ku po viziton familjen e Musa Dacit.

Këngëtarja me famë botërore gjatë gjithë kohës ka treguar mbështetjen e saj për të prekur nga tërmeti.

Bebe e cila është me prejardhje shqiptare ka premtuar ndihmat, raporton OraNews.

Në Instagram shkroi: “Përshëndetje. Më në fund mbërrita në Shqipëri. Po shkoj në fshatin Bubq. Do shohim si janë gjërat dhe do ju mbaj të përditësuar.”


MË SHUME NGA Magazina