Yjet që shkëlqyen në premierën e filmit “Bombshell”
Sharr Travel

Yjet që shkëlqyen në premierën e filmit “Bombshell”

Filmit i ri “Bombshell” ka të bëj gjithçka për intrigën dhe tashmë ka bërë premierën botërore.

Dhe nuk kishte asgjë më tërheqëse sesa zonjat kryesore Charlize Theron, Nicole Kidman dhe Margot Robbie kur parakaluan në premierën e filmit në LA.

Aktorja fituese e çmimeve të Akademisë, Charlize, parakaloj në tapetin e kuq në një fustan Dior me ngjyrë të zezë .

Charlize, e cila luan rolin e Megyn Kelly në film, habiti në fustanin e saj të shkurtër dhe dukej atraktive ndërsa tregoi këmbët e saj seksi dhe krahët e tonifikuar.

Përveç Charlize ishte Margot Robbie e pakrahasueshme, e cili dukej si një perëndeshë në një veshje të Giambattista Valli .

Margotit nuk i duhej shumë grim, duke natyrale me një buzëkuq të kuqërremtë ndërsa i mbante flokët të valëzuara në shpatulla.

Nicole, e cila luan rolin e Gretchen Carlson, u paraqit në një kostum elegant me shkëlqim, grim dhe aksesor.

 Yjet e filmit dukeshin në formë të mirë teksa dhanë premierën e filmit më të ri që pritet të dal në kinematë botërore së shpejti.