Ja si duket JLo pa grim

Ja si duket JLo pa grim

Jennifer Lopez ani pse 50-vjeçare, vazhdon të rrëmbejë vëmendje me paraqitjet publike.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet pranë dy binjakëve të saj dhe ajo që të bie në sy është fakti se JLo pozoi pa grim.

Aktorja, e cila aktualisht po shijon suksesin e filmit “Hustlers”, dukej e freskët dhe në formë të mirë edhe pa grim