Ylli i “Fifty Shades of Grey” mahnitëse në të bardhë
Sharr Travel

Ylli i “Fifty Shades of Grey” mahnitëse në të bardhë

Dakota Johnson, në mbrëmjen e Global Citizen në Londër, me një kostum të bardhë ishte jashtëzakonisht elegante.

Aktorja 30 vjeçare bëri bujë në atë veshje, e cila pati vetëm komente pozitive.

Blushing: Ylli 50 Shades of Grey mban një paletë ngjyrash rozë të kuqërremtë në faqet e saj dhe shkëlqim mbi buzët e saj të plota

Ylli i “Fifty Shades of Grey” kishte bërë edhe një makeup të lehtë.

Dakota u bë më e njohur pas rolit të saj si Anastasia Steel në filmin Fifty Shades of Grey, film i cili vazhdoi edhe me tëj, me Fifty Shades Darkes dhe Fifty Shades Freed.

Ajo është marrë me aktrim qysh e vogël. Ndërsa roli i saj në filmat për të rritur ishte si Amelia Ritter në Thë Social Netëork.

Oh kaq elegant: Të zgjedhësh një kostum të thjeshtë të të bardhës, pa asgjë nën të, aktorja, 30 vjeç, dukej e bujshme në ansamblin e stilit të lartë, por me shumë seksi

Qëndrimi i zënë: Ylli do të shihet më pas në Covers, një dramë e vendosur brenda industrisë së muzikës në Los Angeles me Ice Cube, duke mbërritur në teatro 8 maj 2020

 

 


MË SHUME NGA Magazina