Kënga e Elvana Gjatës thyen kufijtë, po dëgjohet në çdo vend
Sharr Travel

Kënga e Elvana Gjatës thyen kufijtë, po dëgjohet në çdo vend

Elvana Gjatë me këngën “Me tana” do të konkurrojë në “Festivalin e Këngës” ku nga aty synon ta përfaqësojë Shqipërinë në “Eurovizion”.

Kënga u pëlqye mjaft shumë, dhe po dëgjohet në çdo vend të botës, shkruan Indeksonline.

Në disa video të publikuara në storje të Elvanës në Instagram, kënga po dëgjohet në Maqedoni, Zvicër, Austri, Greqi, Gjermani, Turqi, e në shumë vende tjera.

Kënga është publikuar para pesë ditëve, dhe tani në YouTube ka gati 2 milionë shikime.


MË SHUME NGA Magazina