Adhuruesi bën tatuazh fytyrën e Bebe Rexhës në krah
Sharr Travel

Adhuruesi bën tatuazh fytyrën e Bebe Rexhës në krah

Këngëtarja e njohur shqiptar, Bebe Rexha, ka bërë të ditur se një adhurues i saj ka një tatuazh interesant në trup.

Ajo me anë të një postimi në rrjetin social Instagram ka thënë se ai bëri tatu fytyrën e saj në krahë.

Rexha duke se është ndjerë e lumtur me këtë veprim dhe dedikim që i është bërë asaj.

“O zoti im, ky është dedikim i vërtetë”, ka qenë mbishkrimi i kësaj fotografie.

 

 


MË SHUME NGA Magazina