Kartolina e këtij viti, Katy Perry pranë pishës së Vitit të Ri

Kartolina e këtij viti, Katy Perry pranë pishës së Vitit të Ri

Ajo është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të suksesshme në botë.

Bëhet fjalë për Katy Perry, e cila përherë është pjesë e mediave rozë, qoftë më sukseset e saj, qoftë me stilin e atraktivitetin.

Ajo së fundmi sjellë fotografinë më të ëmbël, në të njëjtën kohë më seksi për festat e fundvitit.

E veshur me kostume të baba dimrit, ajo ka pozuar para një pishe të dekoruar, ndërsa duket për mrekulli dhe më në formë se kurrë më parë.

Derisa kjo fotografi do të ishte ideale për një kartolinë festive.