Jennifer Lopez me byzylyk prej 9 milionë dollarësh

Jennifer Lopez me byzylyk prej 9 milionë dollarësh

Në gati çdo paraqitje publike të saj ajo e merr vëmendje.

Aktorja dhe këngëtarja e njohur, Jennifer Lopez, bëri bujë me paraqitjen e saj në çmimet prestigjioze Screen Actors Guild (SAG).

Ajo kishte veshur një fustan të gjatë të zi por ajo që ra në sy ishte byzyluku në qafë me vlerë mbi nëntë milionë dollarë.

Lopez ishte nominuar për punën e saj në rolin e Ramonas në filmin “Hustlers”, më saktësisht për performancën e saj, përkundër se u padit nga vajza në jetën reale që e frymëzoi për rolin e tillë.


MË SHUME NGA Magazina