Gashi publikon bashkëpunimin me Chris Brown

Gashi publikon bashkëpunimin me Chris Brown

Është publikuar kënga më e re e reperit shqiptar, Gashi.

Ai këtë herë ka bashkëpunuar me Chris Brown, DJ Snake dhe Afro B.

Ata sollën këngën me titullin “Safety 2020”, i cili është një remiks i këngës “Safety” të publikuar verën e kaluar.

Kënga u publikua vetëm në versionin audio.