Jennifer Lopez gati për shfaqjen e ‘Superbowl’

Jennifer Lopez gati për shfaqjen e ‘Superbowl’

Jeniffer Lopez mezi pret të zbres në skenën e ‘Superbowl’.

Kanë mbetur vetëm dhjetë ditë nga finalja e ‘Superbowl’, dhe përveç ndeshjes ndaj San Franciscos dhe Kansas Cityt, publiku janë entuziast edhe për paraqitjet e dy divave, Jennifer Lopez dhe Shakiras.

Të dy këngëtaret do jenë performueset e këtij edicioni, protagonistja e filmit ‘Hustler’ J.Lo ka publikuar një video në Instagram ku shihet duke u përgatitur për këtë shfaqje.

“Duke pritur në 25 metërshin për të filluar, vetëm edhe dhjetë ditë, fillon numërimi për së prapmi, jeni gati?” kishte shkruar Jennifer në videon ku shihet duke bërë provat e fundit.


MË SHUME NGA Magazina