Ja kur do ta publikojë Lil Wayne albumin e ri

Ja kur do ta publikojë Lil Wayne albumin e ri

Reperi Dwayne Michael Carter Jr, i njohur me emrin Lil Wayne, së shpejti do të publikojë albumin e ri.

Albumi mban titullin: “Funeral” dhe do të promovohet javën e ardhshme.

Ai përmes një postimi në Instagram, njoftoi se albumi do të publikohet më 31 janar.