Taylor Swift publikon me videoklip këngën “The Man”

Taylor Swift publikon me videoklip këngën “The Man”

Taylor Swift ka lëshuar një video të re muzikore për single-in e saj hit, The Man, duke treguar një performancë live të këngës në Paris.

Superylli i popit ndau pamjet nga koncerti i saj “City Of Lover” në kryeqytetin francez në shtator.

Swift, i veshur me një xhaketë satirë dhe pantallona të gjera të vazhduar, performon himnin – i cili trajton seksizmin në industrinë e muzikës – me një kitarë akustike ndërsa mijëra tifozë brenda sallës historike të koncerteve L’Olympia këndojnë së bashku.

Videoja me muzikë live e “The Man” pason një shoqërim të animuar lirik të lëshuar në fillim të këtij muaji.