“Dygolësh” i Bobo Vierit, vjen në jetë Isabel, vajza e tij e dytë

“Dygolësh” i Bobo Vierit, vjen në jetë Isabel, vajza e tij e dytë

Costanza Caracciolo dhe Christian Vieri janë bërë sërish prindër. Pas vajzës së parë, Stella, erdhi në jetë Isabela. Lajmin e dha i pari miku i çiftit,  Andrea Pucci, nëpërmjet një postim në Instagram:

“Në këto momente u bëra sërish xhaxhi. Urime Bobo, urime Coco! I urojmë mirëseardhjen zonjushës së dytë Vieri!

Pak më vonë ish-sulmuesi Italian shkroi gjithashtu në Instagram: “Mirë se erdhe Isabel. Coco love you forever”!