Era Istrefi publikon këngën e re në bashkëpunim me Ilkay Sencan dhe Arash

Era Istrefi publikon këngën e re në bashkëpunim me Ilkay Sencan dhe Arash

Këngëtarja nga Prishtina, Era Istrefi ka publikuar këngën e saj më të re “No Maybes”.

Kjo këngë është në bashkëpunim me Ilkay Sencan dhe Arash, transmeton Koha.net.

Kënga vjen me një video animacion me tekst..

https://www.youtube.com/watch?v=gQ9ybA3w8uw&feature=emb_logo


MË SHUME NGA Magazina