Christiano dhe Georgina dalin nga izolimi, por ruajnë distancën sociale

Christiano dhe Georgina dalin nga izolimi, por ruajnë distancën sociale

Ata kanë qenë në izolim në një përpjekje për të ndihmuar në frenimin e përhapjes së virusit COVID-19.

Dhe Christiano Ronaldo dhe e dashura Georgina Rodriguez morën një pushim nga karantina për të shijuar një shëtitje me dy fëmijët e tyre në Funchal, Portugali të shtunën, transmeton Indeksonline. Futbollisti, 35 vjeç, dhe bukuroshja spanjolle, 26 vjeç, u panë me fëmijët e tyre në një shëtitje, ndërsa ende praktikonin distancën e këshilluar sociale.