Pa grim e me veshje sportive, kështu e nisi ditën Rita Ora

Pa grim e me veshje sportive, kështu e nisi ditën Rita Ora

Rita Ora mëngjesin e sotëm e nisi shumë herët.

Rita Ora këtë mëngjes publikoi një fotografi, teksa shihet e ulur pranë dritares në një dhomë.

Ajo ishte veshur me veshje sportive, në të cilat tregon se edhe gjatë këtyre ditëve të izolimit po qëndron mirë me forma trupore.

Për këto linja, ajo vazhdimisht po bën ushtrime edhe në shtëpi, këtë gjë e ka dëshmuar vazhdimisht përmes fotografive e videove që ndan me ndjekësit.

Në imazhin që postoi mëngjesin e sotëm, këngëtarja shihej tërësisht pa grim dhe me flokë të shprishura.

“How to be lonely” mban titullin projekti i fundit i Rita Orës, të cilit së fundi ia shoqëroi edhe videoklipin.