Gjashtë vjet nga “I will never let you down”, Rita feston me këtë video

Gjashtë vjet nga “I will never let you down”, Rita feston me këtë video

Rita Ora festoi gjashtëvjetorin e një prej projekteve më të suksesshme të saj.

Gjashtë vite më parë, Rita Ora publikoi këngën “I will never let you down”.

Kënga u prit shumë mirë në publik dhe dëgjohet edhe sot, ndërsa pas gjashtë vitesh ajo publikoi një video nga prapaskenat e klipit të fundit.

“Duke festuar gjashtëvjetorin e “I will never let you down”. Gjashtë vite kanë flutuaruar, por e dua secilin moment të tyre me ju!!! Kush dëshiron të shoh pak nga prapaskenat e “How to be lonely” dhe faleminderit Calvin Harris për gjitha kujtimet”, ka shkruar ndër të tjera Rita.

Kujtojmë se Rita së fundi erdhi unike në videoklipin e ri të këngës “How to be lonely”, me skena që nuk i kemi parë tek artistët tjerë.