Kastro Zizo e publikon albumin “Karantina”
Sharr Travel

Kastro Zizo e publikon albumin “Karantina”

Artisti i njohur shqiptar, Kastro Zizo e ka publikuar albumin e ri muzikor.

Albumi titullohet “Karantina” dhe përmban gjithsej gjashtë këngë.

Këngët të cilat janë publikuar edhe në kanalin YouTube titullohen: “Krantina”, “The Boss”, “Dunk in love”, “Kuleta”, “Lemon” dhe “Ata”.

Këto projekte janë publikuar në kanalin zyrtar të artistit në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehen nga publiku.