“Until I Bleed Out”, kënga më e re nga The Weeknd

“Until I Bleed Out”, kënga më e re nga The Weeknd

The Weeknd është rikthyer me këngë të re.

The Weeknd edhe në këtë periudhë pandemie nuk i ka harruar fansast e tij të shumtë.

Këngëtari ka publikuar këngën më të re me titull “Until I Bleed Out”, të cilës ia shoqëroi edhe videoklipin.

Për pak orë nga publikimi, ky projekt kaloi shifrën prej 1 milion klikimesh dhe është në listën e këngëve “trending”.

Në  youtube mund ta dëgjoni projektin më të ri nga The Weeknd, me titull “Until I Bleed Out”. 


MË SHUME NGA Magazina