Sot është aktore e suksesshme, por dikur ajo ishte përjashtuar nga puna

Sot është aktore e suksesshme, por dikur ajo ishte përjashtuar nga puna

Aktorja e famshme, Gwyneth Paltrow u përjashtua nga puna e saj e parë.

Ylli 47-vjeçar – e cila është vajza e aktores Blythe Danner dhe regjisorit dhe prodhuesit  të ndjerë Bruce Paltrow , u përjashtua nga puna në një dyqan lodrash në Madison Avenue të New York kur ajo ishte vetëm 12 vjeçare pasi nuk arritën të ishte në punë gjatë pushimeve shkollore.

‘Unë u pushova nga puna sepse shkova në pushimin e pranverës, por nuk i thashë shefit tim. Unë thjesht nuk e pash të arsyeshme. Mendova se bota ndalet kur ju shkoni në pushimin e pranverës, ‘tha aktorja fituese e Oskarit.

“Unë u shkatërrova, por ishte një mësim i mirë”.

Gwyneth – është e martuar me Brad Falchuk dhe fëmijët e tij Apple, 15 vjeç dhe Moisiun, 14 vjeç, me ish-burrin Chris Martin tregoj këto histori nga jeta  saj private në numrin e ri të revistës Town & Country.