Capital T ka gati “dhuratën” e re

Capital T ka gati “dhuratën” e re

Capital T, bëri të ditur se ka gati projektin e ri.

Ai përmes një postimi i tregoi të gjithë ndjekësve të vet që projekti i ri është gati dhe kur dëshirojnë që ta lansojë.

“Fl3X kur pe doni


MË SHUME NGA Magazina