Harry dhe Meghan festojnë 2-vjetorin e martesës

Harry dhe Meghan festojnë 2-vjetorin e martesës

Pasi janë bërë prindër të të voglit Archie, Harry dhe Meghan festojnë vitin e parë të martesës së tyre.

Dukët e Sussex kanë festuar eventin duke publikuar në profilet e tyre sociale video që tregon pamjet e patreguara nga royal weeding, e celebruar një vit më parë në kështjellën Wisdor.

Shumë foto private, që tregojnë çiftit gjatë përgatitjeve dhe përpara altarit. ‘Faleminderit për të gjithë dashurisë dhe mbështetjen nga ana e të gjithë juve kudo që jeni në botë. Cdokush prej jush e bën këtë ditë akoma më të bukur’. Ky është mesazhi zyrtar i lançuar nga Harry dhe Meghan që shoqëron videon.

Si kolonë muzikore kënga e zgjedhur prej tyre “This Little Light of Mine”, që ishte himni i mbylljes së martesës së tyre.
Në rrjetet sociale kanë vërshuar urime nga e gjithë bota për Dukët e Sussex.