Imazhe të reja nga fotosesioni unik i Dafina Zeqirit

Imazhe të reja nga fotosesioni unik i Dafina Zeqirit

Dafina Zeqiri erdhi e mrekullueshme në setin e ri fotografik.

Dafina Zeqiri është një prej emrave më të komentuar të estradës, e cila njihet për paraqitjet e veçanta publike.

Këngëtarja, së fundi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe, në të cilat erdhi unike me fotosesionin ku shfaqet me petale lulesh në fytyrë.

E veshur me një këmishë të bardhë, Dafina dukej joshëse dhe tejet e veçantë, ndërsa pranoi komente të shumta nga ana e ndjekësve.

Për ndryshe, “A je pendu” mban titullin projekti i fundit muzikor nga Dafina Zeqiri, ndërsa është duke punuar edhe rreth albumit të ri “Dafinë moj”.