Aurela Gaçe pëson aksident me makinë

Aurela Gaçe pëson aksident me makinë

Aurela Gaçe ka pësuar aksident.

Këngëtares së njohur shqiptare, Aurela Gaçe, i ka ndodhur sot diçka e pakëndshme.

Ajo e ka pësuar një aksident të vogël derisa po e parkonte makinën dhe lajmin e ka ndarë me ndjekësit në Instagram.

“ sapo me goditi trotuari. Trotuar kaq të papërgjegjëshëm nuk kam parë.
Po ecja ngadaleeeee ngadaleeee ne parkim. Disa cuna benin me shenje,stop stop. Jo une, po
prisja te bënte pip pip ai sensori i poshtër.Kam faj une?Lum shtëpia që më ka”, ka shkruar ajo.