Pamje nga festa përrallore për ditëlindjen e tretë të djalit të Majk

Pamje nga festa përrallore për ditëlindjen e tretë të djalit të Majk

Roani sot feston ditëlindjen e tretë.

Sot është ditë e veçantë për reperin Majk dhe Majlindën.

Kjo për fakti se djali i tyre Roani feston ditëlindjen e tretë. Ishte Majlinda ajo e cila ka publikuar pamje nga festa përrallore.

Ajo fotot i ka publikuar në Instagram ndërsa shihen edhe fëmijë të tjerë duke festuar me të së bashku.