Harry Styles publikon këngën “Watermelon Sugar”

Harry Styles publikon këngën “Watermelon Sugar”

Harry Styles solli me videoklip këngën e re.

Harry Styles ka publikuar me videoklip këngën e shumëpritur nga fansat e tij.

Videoklipi i kësaj kënge është realizuar muaj më parë, madje që atëherë ishte përfolur lidhur me skenat provokuese të tij.

Klipi i këngëtarit është përplot ngjyra dhe sjell aromë verore, ndërsa për të ai kishte mbledhur një numër të madh modelesh.

Harry Styles kishte arritur famë të madhe edhe me pjesëmarrjen e tij si anëtar i grupit “One Direction”, i cili përflitet për një ribashkim të mundshëm.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Watermelon Sugar”, kënga më e re nga Harry Styles