Emily reklamon linjën e re të veshjeve bashkë me partnerin

Emily reklamon linjën e re të veshjeve bashkë me partnerin

Emily Ratajkowski ka nxjerrë në treg linjën e re të veshjeve nga marka e saj “Inamorata”.

Së fundi, modelja ka ndarë me ndjekësit disa imazhe, në të cilat shfaqet pranë partnerit të saj me veshje të kombinuar.

Ajo reklamoi linjën e re, ndërsa u shfaq në momente romantike bashkë me të dashurin, ndërsa në sy të bie këmisha e zbërthyer e saj.

“Më në fund, të saj dhe atij. Jam shumë e emocionuar për këtë lansim”, ka shkruar ajo sipëri mazheve që ndau me ndjekësit.

Për ndryshe , Emily Ratajkowski njihet për paraqitjet provokuese, në të cilat shpeshherë shfaqet edhe nudo.