Sonte Capital T publikon këngën e re
Sharr Travel

Sonte Capital T publikon këngën e re

Capital T në ora 00:00 lanson projektin e ri.

Sot fansat e Capital T duhet të presin deri në mesnatë për ta dëgjuar këngën e re të reperit, një projekt ky me premisa të mëdha.

Trimi ka publikuar një postim në Instastory ku njofton se në ora 00:00 do të lansohet kënga e re të cilën e ka titulluar ‘Flawless’ dhe është pjesë e albumit ‘Skulpturë’.

Theksojmë se Capital T vetëm pak javë më parë kishte publikuar video projektin ‘Flex’ i cili po ashtu është pjesë e albumit të tij të ri ‘Skulpturë’. /Lajmi.net/