‘Break my heart’ nga Dua Lipa arrin shifrën jubilare të klikimeve
Sharr Travel

‘Break my heart’ nga Dua Lipa arrin shifrën jubilare të klikimeve

Dua Lipa po shijon suksesin e albumit ‘Future nostalgia’.

Dua Lipa para dy muajsh publikoi albumin e saj të dytë profesional i cili po i tejkalon pritshmërinë e të gjithëve.

Kënga ‘Break my heart’ e cila është pjesë e këtij albumi ka arritur që brenda vetëm një muaji të arkëtoj mbi 100 milionë klikime në Youtube.

Dhe nuk është vetëm kjo këngë nga albumi ‘Future nostalgia’ që ka arritur këso shifra edhe projekti  ‘Dont start now’ ka arritur mbi 200 milionë klikime.