Sofia Vergara tregon linjat trupore në bikini
Sharr Travel

Sofia Vergara tregon linjat trupore në bikini

Sofia duket joshëse.

Aktorja Sofia Vergara i ka realizuar disa fotografi ku shfaqet e veshur në bikini.

47-vjeçarja e ka marrë gjithë vëmendjen me pozat teksa tregon format e përkryera trupore.

Ajo përkujdeset mjaft mirë që ta ruaj fizikun e saj dhe këtë e dëshmon shpesh, njësoj si në këto fotografi.


MË SHUME NGA Magazina