Katy Perry bën gjest bujar në këtë kohë pandemie
Sharr Travel

Katy Perry bën gjest bujar në këtë kohë pandemie

Tani më shumë se kurrë njerëzit po vuajnë financiarisht.

Katy Perry është duke bërë më të mirën për t’i ndihmuar këta persona në nevojë, shkruan DailyMail.

Ylli i popit, 35 vjeçarja, u pa duke dhënë para një lypsari gjatë ditës së premte në Los Angeles.

Këngëtarja shihej me një maskë në fytyrë teksa po ia jepte të hollat lypsarit, pas kësaj, ajo doli nga makina e saj dhe morri dukej elegante në një fustan të gjerë  dhe pallto.

Katy është në pritje të fëmijës së saj të parë – një vajze me të fejuarin e saj Orlando Bloom. /Lajmi.net/