Vera Ora merr vëmendjen me imazhet e fundit
Sharr Travel

Vera Ora merr vëmendjen me imazhet e fundit

Vera Ora duket tërheqëse në fotot e fundit.

Nëna e këngëtares Rita Ora, Vera, po u bën konkurencë vajzave të saj.

E veshur plot stil dhe atraktive, ajo ka marrë vëmendjen e ndjekësve nëpërmjet një postimi të fundit në llogarinë e saj në Instagram.

Komentet ishin të shumta dhe nuk kanë munguar as ato nga vajzat e saj, Rita dhe Elena.

Bazuar në fotot që i poston Vera, dihet se ato stilin e kanë trashëguar prej saj.