Çifti i njohur ndahen pas tri vitesh romancë
Sharr Travel

Çifti i njohur ndahen pas tri vitesh romancë

Pas tre vjet së bashku, Scott Disick dhe Sofia Richie janë ndarë. Burimet e afërta me çiftin kanë zbuluar se ata kanë vendosur t’i ndajnë mënyrat.

Një burim konfirmoi për Six Page se dyshja janë ndarë, duke thënë se ata ndanë rrugët për shkak të “traumave të kaluara” të Disick-ut që e çuan atë në rehabilitim.

“Scott ishte kthyer në rrugët e tij të vjetra,” tha burimi, “dhe Sofia u ngop”.

Disick, 37, dhe Richie, 21, kishin qenë duke u karantinuar veçmas, gjë që gjithashtu ndikoi në romancën e tyre.

Çifti ishin në lidhje që nga viti 2017, ndërsa Sofia kishte raporte të mira edhe me ish-partneren e Scott, Kourtney Kardashian me të cilën ai ka tre fëmijë.