Komisioneri për Zgjerim: Mirëpresim rinisjen e punës në Këshillin Politik
Sharr Travel

Komisioneri për Zgjerim: Mirëpresim rinisjen e punës në Këshillin Politik

Komisioneri për Zgjerim Oliver Varhelyi në një status në twitter ka dhënë detaje nga një bisedë që ka psur me kreun e PD Lulzim Basha.

“Fola me Lulzim Bashën sot. Mirëpresim rinisjen e punës në Këshillin Politik. Është thelbësore për Shqipërinë dhe rrugën drejt BE”, shkruan ai.