Griezmann s’është i lumtur te Barcelona, i hapur për ofertat
Sharr Travel

Griezmann s’është i lumtur te Barcelona, i hapur për ofertat

Sulmuesi Antoine Girezmann, nuk është i lumtur te Barcelona, andaj do dëgjojë tërë ofertat.

Francezi u transferua te Barcelona verën e kaluar nga Atletico Madrid, mirëpo nuk ia doli të impresionoi, andaj është nxjerrë në shitje.

Sipas mediave spanjolle, Barcelona ka vendosur të dëgjojë ofertat për të gjithë lojtarët, pos Lionel Messi, Ter Stegen dhe De Jong.

Thuhet se për Griezmann, Barcelona dëshiron 100 milionë euro ose ta shkëmbejë me ndonjë yll botëror.

PSG është duke e monitoruar situatën e Griezmann.