Geti i gatshëm për koncerte: A po këndojmë këtë verë a jo?
Sharr Travel

Geti i gatshëm për koncerte: A po këndojmë këtë verë a jo?

Getoar Selimi duket se po pret me padurim rikthimin në mbrëmje muzikore.

Getoar Selimi si shumë artistë të tjerë gjatë kësaj periudhe ka pezulluar të gjitha planet për koncerte e mbrëmje muzikore.

Së fundi, ai ndau me ndjekësit një fotografi, në mbishkrimin e së cilës shkroi “A po knojme n’ket vere a jo?”

Me këtë, ai tregoi se është i gatshëm për rikthim në skenë, posa të jepet leja për koncerte me fazat lehtësuese që qeverisë.

Kujtojmë se “Moti” titullohet projekti i fundit muzikor nga Geti në bashkëpunim me Onatin dhe Shaolin Gang.