Dalin në shitje fotot ku John Lennon i jep autograf vrasësit të tij
Sharr Travel

Dalin në shitje fotot ku John Lennon i jep autograf vrasësit të tij

Kanë dalë në shitje fotot e shumëkërkuara.

Fotot e kapura rastësisht nga një paparac, u bënë më të famshmet në botë, shkruajnë mediat e huaja.

Bëhet fjalë për momentin kur John Lennon i jep autograf vrasësit të tij.

John Lenon u pa duke dalë nga apartamenti i tij dhe më pas të jepte një autograph për ish bodyguardin e tij. Ishte ky i fundit që i mori jetën pak momente më pas. Këto foto tashmë do të shiten në ankand.

Fotot e fundit të John Lennon janë tashmë në shitje për $500,000 (£405,000).