Festa private e Icardit dhe gruas së tij
Sharr Travel

Festa private e Icardit dhe gruas së tij

Mario Icardi  arriti të bindë drejtuesit e klubit pariseien për ta transferuar përfundimisht.

Paris Saint-Germain ka njoftuar për blerjen përfundimtare të Mauro Icardit.

“Paris Saint-Germain ka kënaqësinë të njoftojë blerjen përfundimtare të Mauro Icardit. Sulmuesi 27-vjeçar u huazua nga Inter vitin e kaluar. Futbollisti argjentinas, ka nënshkruar me klubin tonë deri më 30 qershor 2024”, thuhet në njoftimin për shtyp të PSG në faqen e internetit.

Ndërsa nuk ka munguar festa private e Icardit dhe gruas së tij Wanda-s.

Kjo e fundit i ka publikuar disa imazhe në Instastory dhe shihet se gjithçka ishte rregulluar deri në detaje.