Grupi 6+ mbetet pa një deputete, dorëhiqet Zikreta Aliti
Sharr Travel

Grupi 6+ mbetet pa një deputete, dorëhiqet Zikreta Aliti

Deputetja e Zikreta Aliti ka dhënë dorëheqje nga Grupi Parlamentar 6+.

Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar deputeti Rasim Demiri.

“Po më ka njoftuar shefi i grupit parlamentar z.Albert Kinolli që deputetja Zikreta Aliti ka dhënë dorëheqje prej grupit 6+ dhe e ka informuar kryesinë për këtë”, ka thënë Demiri.

Raportohet se deputetja Aliti tash e tutje do të jetë si deputete e pavarur në Kuvendin e Kosovës. 


MË SHUME NGA Aktuale