Zeka: VV-ja abuzuese e shekullit, po luan me Familjen Jashari
Sharr Travel

Zeka: VV-ja abuzuese e shekullit, po luan me Familjen Jashari

Milaim Zeka, në një postim në llogarinë e tij në FB, thotë se Vetëvendosja është abuzuese e shekullit me propozimin që Murat Jashari të jetë kryeministër i një qeverie tranzitore.

Shkrimi i tij i plotë në Facebook:

VV-ja eshte abuzuese e shekullit

E fundit me Murat Jasharin. Me lujte me kete familje, vetem keta dine, munden dhe nuk turperohen!!!


MË SHUME NGA Aktuale