Perez heq dorë nga transferimi i Pogbas

Perez heq dorë nga transferimi i Pogbas

Trajneri Zinedine Zidane duket se ka hequr dorë nga dëshira e tij e madhe për të patur në skuadër, Paul Pogba.

Francezi e preferonte shumë kampionin e botës dhe e kërkonte prej kohësh, por diçka e tillë nuk do të ndodhë.

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, nuk pranon të shpenzojë një shifër të majme për të sjellë në “Bernabeu” Pogban.

Kriza e COVID-19 ka bërë një gropë të madhe në arkat e çdo klubit, prandaj madrilenët nuk duan të shpenzojnë më shumë.