Tuna shfaqet në top-formë pas karantinës
Sharr Travel

Tuna shfaqet në top-formë pas karantinës

Tuna po e shijon natyrën.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna Sejdi, ka qëndruar e vetizoluar me familjen e saj shkak i pandemisë, shkruan lajmi.net.

E tani pas karantinës ajo po e shijon në maksimum natyrën dhe duket në top-formë.

Vetë këngëtarja e ka publikuar një imazh në Instastory ku ka ekspozuar trupin në veshje sportve.

Ajo është nënë e një fjali dhe po kujdest mjaft mirë për format trupore.