Bella Hadid ribashkohet me The Weeknd?
Sharr Travel

Bella Hadid ribashkohet me The Weeknd?

Këtë gjë e kanë konfirmuar edhe miqtë e ngushtë të çiftit teksa janë shprehur se ata të dy janë takuar gjatë muajit Maj. Në muajin Gusht të këtij viti, modelja dhe këngëtari i kishin dhënë fund marrëdhënies së tyre.

Ky vendim erdhi si pasojë e largësisë së çiftit, të cilët gjatë gjithë kohës ndodheshin në vende të ndryshme nga njëri-tjetri.

Para pak kohësh Bella filloi që të ndiqte në rrjete sociale ish të dashurën e The Weeknd, Selena Gomez, duke treguar që në fakt i ka lënë pas të gjitha hatërmbetjet.